6 ترند جذاب ناخن در پاییز 2019 – مزون نومود

6 ترند جذاب ناخن در پاییز 2019 – مزون نومود

با تغییر فصل، اکثر خانم‌ها به فکر تغییر چیدمان کمدشان بر اساس فصل و ترندی کردن استایل خود هستند. همه به خرید لباس‌های جدید مشغول می‌شوند و تمام تمرکزشان بر روی داشتن کاربردی‌ ترین و شیک ترین آیتم‌ها است. حالا که به اواسط فصل پاییز رسیدیم و از تب و تاب خرید لباس و اکسسوری بیرون آمدیم احتمالا خیلی‌ها یادشان افتاده که هیچ برنامه‌ی خاصی برای جذاب شدن ناخن‌هایشان در این فصل نداشته‌اند. اگر شما هم از این دسته افراد هستید پشیمانی را کنار بگذارید و همین امروز از یکی از مدل‌های پیشنهادی مجله ووگ(VOGUE) را که در ادامه مطلب قرار دادیم را روی دستتان اجرا کنید. در این فصل هر ناخن می‌تواند به یک اثر هنری کوچک تبدیل شود.

 

۱ . مانیکور برجسته

ترند طراحی ناخن با مروارید

 

اولین ترندی که با آن آشنا می‌شویم توسط مروارید و مهره‌های تزئینی خلق شده است. هر چند که استفاده از این ترند در حالت روزمره ممکن است تا حدی سخت و دست و پاگیر باشد اما یک انتخاب فوق‌العاده و جسورانه برای مهمانی‌های شماست. می‌توانید از مروارید و منجوق‌های مخصوص روی لاک رنگی ساده، اکلیلی، و بی رنگ استفاده کنید؛ در هر کدام از این حالات زیبایی دست شما چندین برابر خواهد شد.

۲ . لاک کروم رنگارنگ

طراحی ناخن با لاک کروم

اگر لاک‌های کروم را دوست داشتید اما مدتی است که برایتان بیش از حد تکراری به نظر می‌رسند این روز‌ها احتمالا دوباره به آن‌ها امیدوار خواهید شد. در این فصل طراحان ناخن، طرح‌های آبستره را با استفاده از لاک کروم، روی ناخن اجرا کرده‌اند. قطعا برای داشتن این طرح، به یک طراح ناخن حرفه‌ای و هزینه‌ی نسبتا زیادی احتیاج دارید ولی مطمئن باشید که با دیدن نتیجه از انتخاب خودتان راضی خواهید بود.

۳ . طرح حروف انگلیسی

طراحی حروف روی ناخن

احیانا می‌خواهید متفاوت به نظر برسید؟ پس این طرح برازنده شماست. اگر شجاعت اجرای این طرح روی ناخن‌هایتان را دارید همین امروز برچسب مخصوص این کار را تهیه کنید و به خودتان اطمینان بدهید به اندازه‌ای که می‌خواستید خاص هستید.

۴ . مانیکور فرنچ رنگی

فرنچ ناخن رنگی

در فشن شو‌های مربوط به این فصل و فصل آینده، طرح‌های فرنچ بیش از هر زمان دیگری به چشم می‌خورند. البته که این طرح به ظاهر اولیه خود وفادار نبوده و با هنجار شکنی وارد ترند‌های این فصل شده است. نیازی نیست به یک فرنچ کلیشه‌ای با رنگ صورتی و سفید فکر کنید چشم‌هایتان را ببندید و هر رنگی که می‌خواهید تصور کنید؛ دقیقا با همان ترکیب رنگ می‌توانید طرح فرنچ مخصوص خودتان را داشته باشید.

۵ . طراحی اکلیلی

لاک اکلیلی

آیتم‌های اکلیلی و پر زرق و برق یکی از چشم نواز ترین زیبایی‌های فصل بود. مهم نیست که چقدر لباس‌هایی که انتخاب کردید ساده و خنثی هستند؛ با وارد شدن یک لاک اکلیلی به ملزومات مهمانی نتیجه نهایی قطعا تغییر خواهد کرد. می‌توانید لاک اکلیلی خود را با یک سایه و رژ براق از همان رنگ هماهنگ کنید.

طراحی ناخن اکلیلی

اگر می‌خواهید طراحی ناخن‌هایتان حرفه‌ای تر به نظر برسد می‌توانید در ابتدا از یک لاک صورتی روشن استفاده کنید؛ بعد با چند ذره اکلیل درشت طراحی را تکمیل کنید. اگر از آن دسته افرادی هستید که خودتان در خانه ناخن‌هایتان را طراحی می‌کنید با یک لاک اکلیلی و یک تلاش کوچک می‌توانید شاهد یک تغییر بزرگ باشید.

۶ . لاک تک رنگ

لاک نارنجی

بدون شک کلاسیک ترین و یکی از شیک ترین انتخاب‌های این فصل یک لاک ناخن تک رنگ است. در این فصل روی ران‌وی برندهای معروف تقریبا همه رنگ لاک دیده‌شد؛ از رنگ‌های پاییزی مثل نارنجی تا رنگ‌های بهاری و با طراوت مثل صورتی. این فصل برای انتخاب رنگ لاک، به رنگ‌های مورد علاقه خودتان فکر کنید؛ هرکدام که انتخاب شما باشند چیزی از ترندی بودن استایل شما کم نمی‌کنند.

ترندهای هفته مد نیویورک

نکته ای که اینجا وجود دارد این است که  ناخن‌ها به طور خاص یک چیز بسیار شخصی هستند. در انتخاب طرح و رنگ آن‌ها، اولویت اول علاقه شما و بعد از آن هماهنگی آن با ترندها است؛ چون این شما هستید که می‌خواهید تمام روز به آن‌ها نگاه کنید پس اگر رنگ صورتی برای لاک به شما آرامش می‌دهد مطمئن باشید که باید همان را انتخاب کنید. در نهایت امیدواریم که بعد از مطالعه این مطلب طرح مورد علاقه‌ی خودتان را پیدا کرده باشید. اگر رنگ‌های دلخواهتان برای این فصل را روی میزتان پیدا نمی‌کنید، نگاهی به فروشگاه اینترنتی تگموند بیندازید و هرچه زودتر لاک مجبوب خودتان را سفارش دهید.

 

 

 

مزون نومود | مرکز تخصصی طراحی و دوخت لباس
ما را در اینستاگرام  دنبال کنید

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها
طراحی سایت